Názory učitelů gymnázia Čakovice na seminář – Tablety jako prostředek interaktivní výuky

Školení “Tablety jako prostředek interaktivní výuky” na využití tabletů s operačním systémem Android ve výuce bylo upraveno na míru učitelům gymnázia Čakovice. Vychází a rozšiřuje jako 5 půldenních školení naše školení certifikované v DVPP “Použití tabletů v hodině i ve volném čase“.

gymnázium Čakovice - obrázek

Cyklus školení byl vytvořen na míru gymnázia Čakovice a jejich projektu “Ke kvalitnímu vzdělávání moderně a efektivně”.

V rámci projektu proběhlo na jeho počátku seznámení s různými značkami a modely tabletů se systémem Android. Posléze jsme společně vybrali nejvhodnější model a ten byl škole dodán ve spolupráci se společností CZC.cz.

Názory účastníků školení “Tablety jako prostředek interaktivní výuky”:

Velmi dobrý seminář…:-). Pro mě opakování, ale velmi přehledné. Oceňuji velmi lidský přístup a schopnost vysvětlit věci související s tabletem. Velmi doporučuji začátečníkům i mírně pokročilým…najednou Vás ta práce s tabletem bude bavit :-) .

Mgr. Ivana Weintrittová

Seminář byl velmi poučný pro úplné začátečníky s tablety. Na lektorovi se mi líbí zodpovězení dotazů i zajímavý a nemdlý přednes.

Bc. Denisa Andělová

Jasně, stručně podáno, otázky zodpovězeny odborně.

Mgr. Štěpánka Marková