Názory učitelů na seminář – Základy používání interaktivní tabule TRIUMPH BOARD

Školení bylo upraveno na míru učitelům Školského spolku Komenský, který ve Vídni provozuje dvoujazyčnou školu.

Školský spolek Komenský_logo

Seminář motivuje k práci s interaktivní tabulí. Je dobré vzít si s sebou vlastní připravené (i nedokonalé) materiály. Ing. Špitálník ukáže další možnosti práce s nimi, využití mezipředmětových vztahů – super!
Mgr. Svatava Máchová

Velmi kompetentní prezentace fundovaného lektora, který přesvědčivě spojil nejen teorii s praxí, ale i příjemné s užitečným. Zároveň potvrdil, že v centru výchovně-vzdělávacího procesujsou lidé (učitel & děti) nikoliv moderní technologie! Děkuji!!!
Mgr. Roman Frühauf

Seminář je velmi zajímavý a přínosný. Sami si můžete vyzkoušet různé aplikace. Po semináři budete mít chuť pustit se do práce. Zpestření Vašich vyučovacích hodin je zajištěno :-) .
Mgr. Yona Friedlová

Doporučuji, protože jednotlivé možnosti i s technologickými fintami ušetří ČAS, PROPOJENOST. Dík.
Mag. Jana Hanzl

Velmi dobré a krátké vysvětlení RM Easiteach.
DI Stanislav Jagoš

Seminář je velmi plodný jak v teoretické, tak praktické části. Všechny dosavadní nejasnosti jsou objasněny.
Mgr. Josef Petlák